Jmenuji se Iveta Schwarzová a stála jsem u nápadu založit stránky Rehabilitace pro zvířata. Mám vystudovanou vysokou školu v oboru Kynologie a již během studia jsem se začala zajímat o veterinární fyzioterapii. Jakmile byla nabídnuta možnost vzdělání v tomto jedinečném oboru v České republice, neváhala jsem a vzdělání absolvovala. Jsem tedy certifikovaný veterinární fyzioterapeut s absolvovaným vzděláním pod záštitou Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat, z.s.. Rozjezd mojí praxe byl přerušen nejen světovou situací ohledně covidu, ale také rodinnou situací ohledně příchodu nového člena. A právě v rámci mateřské dovolené se zrodila myšlenka na tento projekt, protože jsem nejen chtěla zůstat v oboru, ale také měla pocit, že tento obor je stále nedostatečně publikován na sociálních sítích. Mým záměrem bylo a je to, aby se Vaši mazlíčci dostávali pod ruce lidí, kteří opravdu ví co dělají. Vzhledem ke vzniklým rozbrojům ohledně mého vedení stránek, jsem je na přelomu roku 2022 a 2023 předala své kolegyni, kamarádce a spolužačce, Haně Beránkové. Nyní jsem jen zálohou a případnou technickou podporou v případě potřeby.

Mé jméno je Hana Beránková a jsem nejen veterinární sestřičkou, ale hlavně veterinárním fyzioterapeutem na Veterinární klinice Maradovi s.r.o.. Denně pracuji s ortopedickými i neurologickými pacienty, ve své práci využívám hydroterapeutickou vanu, magnetoterapii a laser. Jsme certifikovaným fyzioterapeut, vzdělání jsem absolvovala pod záštitou Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat, z.s.. Jsem nejen praktikujícím fyzioterapeutem, ale hlavně nadšencem pro obor, ve kterém se neustále vzdělávám. Jelikož osvěta v České republice je stále malá, projekt Rehabilitace pro zvířata mě velice nadchl a jeho záměr se mi moc líbí. Proto jsem se rozhodla v něm nadále pokračovat a tuto aktivitu podpořit.

Práce i nápadů je spoustu, proto se nebráníme spolupráci s dalšími kolegy. Pokud Vás napadá, nebo máte něco čím projekt doplnit, oživit a rozšířit, budeme rády, když se s námi spojíte.

info@rehabilitacezvirata.cz